Aandacht voor een paar gedragsregels

Hekken sluiten

hekken

Regelmatig wordt geconstateerd dat er mensen tennissen die niet lid zijn van onze vereniging. Het vermoeden bestaat dat deze mensen het park binnenkomen door openstaande hekken. Het gaat dan om het kleine hekje bij baan 6, het kleine hekje tussen baan 2 en baan 3 en om de poort. Het dringende verzoek is dan ook indien u gebruik heeft gemaakt van de kleine hekjes, om bijvoorbeeld een bal op te halen, ervoor te zorgen dat deze hekjes weer worden afgesloten. Dit kan met de sleutel van het park die u in uw bezit heeft. Voor wat het afsluiten van de poort betreft geldt dat de laatste persoon die het park verlaat in ieder geval zorgt dat dit hek wordt afgesloten. Dit doet u ook weer met uw sleutel van het park. Op deze wijze zorgen wij er met z’n allen voor dat het voor onbevoegden zo moeilijk mogelijk wordt het park te betreden.

Zet een kaart

afhangbord

Veel mensen hebben de neiging geen kaart te zetten indien het niet druk is op het park. Dit is op zich een begrijpelijke gedachte, aangezien de kans klein is van de baan af gehaald te worden. Het zetten van een kaart heeft niet alleen een functie voor het afhangen, maar daarmee wordt ook gecommuniceerd naar andere leden. Indien u uw kaart zet weten andere leden dat u lid bent van onze vereniging. U wordt dan ook niet benaderd met de vraag uw kaart te zetten. Dus wees duidelijk naar elkaar en zet daarom ALTIJD uw kaart, ook als het niet druk is.